Dnia 4 października 2018 roku w Regionalnej Szkole Turystycznej im. Jana Pawła 2 w Polanicy-Zdroju odbyło się pasowanie na pierwszoklasistę RST.

Podczas tej uroczystości zostało zorganizowanych sześć różnych, bardzo ciekawych konkurencji, w których chętnie braliśmy udział. W trakcie konkursów mogliśmy wykazywać się swoimi umiejętnościami, dobrze się przy tym bawiąc.

Dzięki temu, że konkurencje odbywały się przed całą szkołą przełamaliśmy barierę wstydu i nieśmiałości. Po ogłoszeniu wyników Pani Dyrektor pasowała nas na uczniów szkoły. Na zakończenie zostaliśmy podzieleni na grupy, według swoich kierunków kształcenia.

Uczniowie w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zostali zaproszeni do kuchni, gdzie stawili czoła pierwszym wyzwaniom kulinarnym, uczniowie z technikum hotelarstwa oraz technikum obsługi turystycznej odbyli warsztaty w sali medialnej, podczas których mieli okazję porozmawiać z Dyrektorem Akademii Rainbow - Panem Filipem Szmidtem.

             Dzięki tej uroczystości zostaliśmy oficjalnie uczniami Regionalnej Szkoły Turystycznej im. Jana Pawła 2 w Polanicy-Zdroju!!!

Paulina Górska, Aleksandra Sabo 


 

LSZ logo cien

Realizujemy projekt „Animacja czasu wolnego - wsparcie uczniów RST ..."

 

 
 
JSN Vintage template designed by JoomlaShine.com