Dnia 12 października br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na 6 lekcji odbył się uroczysty apel. Gdy nauczyciele zajęli honorowe miejsca, nasze trzy prowadzące- Paulina, Maja i Oliwia, wprowadziły wszystkich w bardzo romantyczny nastrój.

Tego dnia górował kolor czerwony, więc każdy nauczyciel w ramach podziękowań za trud, cierpliwość i wytrwałość dostał piękną różę. Podczas apelu mogliśmy usłyszeć sentencje dotyczące edukacji oraz cudownie wykonane przez uczniów naszej szkoły, piosenki, przy których wszystkich przechodziły ciarki. Następnie zostały wręczone zaległe paszporty Europass, a całość zakończyła Pani Wicedyrektor, Barbara Terlecka, wielkimi podziękowaniami. Na ten rok szkolny życzymy jeszcze raz wszystkim nauczycielom samych pogodnych dni, wielu sukcesów zawodowych oraz niech wszystkim sprzyja los tej niełatwej pracy.

Samorząd Uczniowski


 

LSZ logo cien

Realizujemy projekt „Animacja czasu wolnego - wsparcie uczniów RST ..."

 

 
 
JSN Vintage template designed by JoomlaShine.com