18 września klasa II Technikum Obsługi Turystycznej wraz z Panią Edytą Zarzycką-Kościesza w ramach zajęć edukacyjnych odwiedziła Hotel Spa Dr Irena Eris w Polanicy Zdroju.

 

Po dotarciu na miejsce zostaliśmy przywitani przez Panią Wicedyrektor Hotelu Katarzynę Ścieburę i zaprowadzeni do sali konferencyjnej. Poznaliśmy charakterystykę hotelu, zakres świadczonych usług, sukcesy i osiągnięcia hotelu. Następnie zostaliśmy oprowadzeni po hotelu, zaczynając od centrum SPA, zachwycające klimatycznymi i profesjonalnymi gabinetami Spa. Podziwialiśmy basen z pięknym widokiem na las oraz siłownie. Szczególnie nam - przyszłym animatorom podobała nam się sala zabaw do animacji dla dzieci. Zachwyciły nas pokoje – dwuosobowe a przede wszystkim luksusowy „Apartament Grand”, który posiada takie udogodnienia jak: łoże Hästens, butelka szampana na powitanie, usługi kamerdynera itp. Po zwiedzaniu górnej części hotelu zeszliśmy na dół do części gastronomicznej, przeszliśmy przez restauracje, bar, aż w końcu dotarliśmy do recepcji, przy której pożegnaliśmy się i zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Praktyczne zajęcia edukacyjne w Hotelu Spa Dr Irena Eris oceniamy jako bardzo i ciekawe. Mogliśmy zobaczyć jak wygląda hotel 5-gwiazdkowy, luksus i profesjonalizm.

Wg mnie w hotelu najbardziej może się podobać basen, z przepięknym widokiem na las oraz luksusowy „Apartament Grand”, ze wspaniałym wnętrzem i jacuzzi, którego sam widok sprawia wrażenie relaksu.

JSN Vintage template designed by JoomlaShine.com