• promowana-oferta-17.jpg
  • promowana-oferta-18.jpg
  • promowana-oferta-19.jpg
  • promowana-oferta-20.jpg
  • promowana-oferta-21.jpg
  • promowana-oferta-22.jpg
  • promowana-oferta-23.jpg
  • promowana-oferta-24.jpg
  • promowana-oferta-25.jpg

Pracując jako animator czasu wolnego Rainbow realizujesz swoje marzenia!

Biuro podróży Rainbow  i Regionalna Szkoła Turystyczna w Polanicy-Zdroju od kilku lat realizuje projekt Klasy Partnerskiej o specjalizacji animacja czasu wolnego.

Większość polskich pracodawców ma trudności ze zrekrutowaniem odpowiadających im pracowników. Przyczyną tego zjawiska jest niedostosowanie kwalifikacji pracowników do potrzeb rynku pracy.  W związku z tym, korzystnym i perspektywicznym rozwiązaniem dla szkół zawodowych jest ich ścisły kontakt z pracodawcami.

                Aktywna i systematyczna współpraca Regionalnej Szkoły Turystycznej z Biurem Podróży Rainbow, umożliwiła przyjęcie specjalizacji animacja czasu wolnego w ramach podstawy programowej dla zawodu technik organizacji turystyki i zmodyfikowanie kształcenia, zgodnie z trendami rynku pracy, wykorzystując przy tym optymalnie potencjał i doświadczenie szkoły, jej bazę dydaktyczną i kadrę pedagogiczną. Dzięki wspomnianym działaniom uczniowie kształcący się w tym zawodzie oraz wszyscy ci, którzy kończą  kurs animatora czasu wolnego, mogą podczas wakacji  pracować z Biurem Podróży  Rainbow.

 

„Praca w charakterze animatora czasu wolnego na destynacjach Rainbow daje wiele wspaniałych doświadczeń, uczy, jak sobie radzić w sytuacjach kryzysowych (przykładowo niedziałającego mikrofonu na 5 minut przed wieczornym show), uczy także, jak opanowywać stres i czym jest odpowiedzialność i poczucie obowiązku. Pozwala przeżyć niezapomniane chwile, daje wiele pięknych wspomnień, pozwala poznawać  cudowne kraje oraz spotkać niesamowitych ludzi  z całego świata” – tak nasi animatorzy – Paula, Maja, Paulina i Błażej po powrocie z Turcji i Grecji wspominają swoje wrażeniami z pracy. „To inspirujące doświadczenia i bardzo dużo zabawy, nowe znajomości i wspaniałe podróże”.

Już za kilka dni, tj. 14-15 listopada 2019r., kolejna edycja kursu animatora czasu wolnego w Regionalnej Szkole Turystycznej w Polanicy - Zdroju.

Zapraszamy wszystkie osoby chcące wykonywać zawód animatora czasu wolnego, które ukończyły 16 lat i chcą się rozwijać w animacji. Zdobądź nowe kwalifikacje i realizuj swoje marzenia!

Zapisy i szczegóły dotyczące kursu:

https://akademiarainbow.pl/kursy/kurs-animatora-czasu-wolnego/terminy-kursow-animatorow-czasu-wolnego/termin/?course-date-ID=12697

Realizujemy projekt „Animacja czasu wolnego - wsparcie uczniów RST ..."

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com