Szanowni Państwo, Zapraszamy na Kompleksowe Szkolenia dofinansowane ze środków EFS

Dolnośląska Izba Gospodarcza w partnerstwie z Regionalną Szkołą Turystyczną z Polanicy Zdroju ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w projekcie skierowanym do pracowników z branży hotelarsko-gastronomicznej z Dolnego Śląska, dofinansowanego ze środków EFS.

Od 1 lutego 2012 roku rozpoczęliśmy realizację projektu Pt. „Akademia Branży Hotelarskiej, Restauracyjnej i Uzdrowiskowej - kompleksowe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i znajomość jęz. obcych pracowników”. Projekt realizowany jest z działania 8.1.1 C, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz krajowego wkładu publicznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Celem głównym projektu jest wzrost kompetencji, kwalifikacji zawodowych i konkurencyjności na regionalnym rynku pracy.

PROJEKT SKIEROWANY JEST DO OSÓB, KTÓRE:

  • ukończyły 18 rok życia,
  • posiadają max. średnie wykształcenie,
  • są zatrudnione u pracodawcy z branży hotelarskiej, restauracyjnej lub uzdrowiskowej na terenie dolnego śląska,
  • nie prowadzą własnej działalności gospodarczej.

Nasze doświadczenia nabyte w trakcie realizacji poprzednich projektów gwarantują Państwu wysoki standard oferowanych szkoleń.

W ramach projektu 90 osób (w tym min 60% kobiet) będzie mogło wziąć udział w cyklu szkoleniowym (150h/os.), na który złożą się szkolenia z nowoczesnej wiedzy branżowej (60h/os.) oraz intensywna nauka języków obcych (90h/os).

Jest to wyjątkowa okazja by w tak krótkim czasie nauczyć się wybranego języka (angielskiego lub niemieckiego) oraz jednocześnie zdobyć wiedzę dotyczącą branży hotelarsko, gastronomicznej.

Projekt zostanie zakończony uroczystym wręczeniem certyfikatów:

Profesjonalna/y Pracownica/Pracownik Branży Hotelarsko/Restauracyjno/Uzdrowiskowej

lub

Mistrzyni/Mistrz Gastronomii (w zależności od wybranego programu szkoleniowego)

Certyfikat sygnowany przez Dolnośląską Izbę Gospodarczą i Regionalną Szkołę Turystyczną - instytucje rozpoznawalne na rynku pracy wśród przedsiębiorców, cieszące się dużym poważaniem w środowisku biznesowym Dolnego Śląska

Uczestnictwo w szkoleniach współfinansowanych ze środków EFS to korzyść zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Wiedza - której zdobywanie wiązało się dotąd z dużymi inwestycjami finansowymi - jest teraz dostępna dla każdego.

Szczegółowe informacje nt udziału w szkoleniu znajdziecie Państwo na stronie Dolnośląskiej Izby Gospodarczej www.dig.wroc.pl w zakładce PROJEKTY EUROPEJSKIE 2009-2013.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!

WIĘCEJ INFORMACJI O PROJEKCIE MOŻNA UZYSKAĆ W BIURZE PROJEKTU,

ul. ŚWIDNICKA 39 (OFICYNA IV PIĘTRO), 50-029 WROCŁAW, TEL. 71 344 79 78

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie wstępnego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres mailowy:   
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
lub faksem na numer: 071 344 16 76

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
 
ZESPÓŁ PROJEKTOWY

 

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy HRU    
Deklaracja uczestnictwa w projekcie szkoleniowym HRU    
Zaświadczenie o zatrudnieniu    
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych    
Formularz PEFS    
JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com