To było zupełnie niezwykłe! Od 11 do 18 maja spełniały się nasze marzenia – jako uczennice technikum obsługi turystycznej, wraz z Aleksandrą Wacławik i Karoliną Szlosberger, odbyłyśmy szkolenie na „Animatora Czasu Wolnego” z Biurem Podróży Rainbow w Turcji.

Turystyczna pasja z Rainbow_1  Turystyczna pasja z Rainbow_1

Podczas szkolenia, prowadzonego przez najlepszych pod słońcem trenerów, poznawaliśmy zasady pracy z dziećmi, różnorodne tańce, gry i zabawy, nie tylko dla dzieci również dla dorosłych, także pierwszą pomoc oraz obsługę sprzętu. Doskonaliliśmy swoje umiejętności z zaangażowaniem stawiając czoło wszystkim postawionym przed nami zadaniom, które wykonywałyśmy zawsze z uśmiechem na twarzy. Z uwagą przyglądaliśmy się też pomysłom innych uczestników. Dowiedzieliśmy się jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach, w których może znaleźć się animator i co zrobić aby ich uniknąć. Nauczyliśmy się też sposobów radzenia sobie ze stresem i tremą.

Turystyczna pasja z Rainbow_3  Turystyczna pasja z Rainbow_4

Podczas pobytu mogliśmy poznać wyjątkowe, pełne energii osoby, przy których czuliśmy jak napełniają nas swoją siłą i pasją.

A teraz najważniejsze! Już w czerwcu, w Grecji i w Turcji !!!,  jako profesjonalni animatorzy będziemy mogły sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę i doświadczenie. Tym razem to my będziemy przekazywać swoją pozytywną energię innym ludziom.

Gwarantujemy udany urlop z Biurem Podróży Rainbow i świetnymi animatorami z Regionalnej Szkoły Turystycznej w Polanicy-Zdroju.

Julia Kozioł, klasa II Technik Obsługi Turystycznej

 


JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com