Tegoroczny okres wakacyjny dla uczniów Regionalnej Szkoły Turystycznej w Polanicy Zdroju, był bardzo pracowity i bogaty w doświadczenia zawodowe. Uczniowie mieli możliwość pracy na promach, jako animatorzy dla dzieci, z siedziby Unity Line, z którą szkoła współpracuje od ponad 15 lat.

Był to pierwszy taki projekt w zakresie animacji. Tytuł animacji brzmiał: "Z Unity Line do gwiazd". Jak sama nazwa wskazuje była to gwiezdna i kosmiczna animacja. Dla dzieci były przygotowane różnorodne gry i zabawy związane z tą tematyką. Jedną z atrakcji było przygotowanie przez dzieci statku kosmicznego, który zabrał je w daleki i niezbadany kosmos. Dużym zainteresowaniem i ciekawością ciszyły się także konkursy i zawody. Dla każdego zwycięzcy były przygotowane niesamowite i tajemnicze nagrody. Dużym zaskoczeniem okazała się liczba dzieci na animacjach. Nikt nie był przygotowany na taką ilość małych gości – oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Jak przystało na prawdziwych animatorów każdy dał sobie radę. Byli przygotowani na wszystko. Zawsze mieli pełne ręce roboty. Nikt nie mówił o zmęczeniu. Każdy dawał z siebie 1000 %. Zawsze byli nastawieni pozytywnie. Pomysł ten okazał się być wielkim sukcesem. Obie strony były bardzo zadowolone z wyników swojej współpracy zarówno uczniowie jak i załoga. W pracę tą każdy wkładał całe serce i duże zaangażowanie. Dla każdego było to ogromne i wspaniałe przeżycie. Szczególnie dla klas pierwszych, które w tym roku mogły brać w tym czynny udział. Dla nich była to niezwykła przygoda i niezapomniane doświadczenie. Każdy z uczniów mógł liczyć na pomoc załogi, która zawsze z chęcią jej udzielała.

Załoga dla animatorów była jak najlepsi przyjaciele. Zawsze pocieszali, porozmawiali i zawsze można było na nich liczyć.Kiedy przyszło pożegnanie nie chcieli ich wypuścić. Nie było mowy o powrocie do domu. Ale niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy. A może i nie?


 

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com