Uczniowie klasy pierwszej technikum obsługi turystycznej o specjalności animator czasu wolnego trafnie wybrali zawód. Z ogromną pasją i zaangażowaniem biorą udział w imprezach organizowanych przez Teatr Zdrojowy im. M. Ćwiklińskiej w Polanicy-Zdroju.

Do tej pory pięknie zrealizowali się podczas trzech imprez.

Oto krótkie relacje i kilka fotek:

Święto Dyni w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju.

Dnia 31.10.2017 r. uczniowie z klasy 1 GT Regionalnej Szkoły Turystycznej brali udział w wolontariacie w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju z okazji Święta Dyni. Impreza rozpoczęła się około godz. 17.00. W tym właśnie czasie na scenę, przepięknie i nastrojowo udekorowaną, wkroczyły dzieci z grupy tanecznej. Przebrane w stroje zombie, superbohaterów i wampirów, w rytm utworu Michaela Jacksona „Thriller” zaczęły przerażający taniec upiorów.

Po mrożącym krew w żyłach tańcu, wszystkie dzieci miały okazję brać udział w przygotowanych przez wolontariuszy z Regionalnej Szkoły Turystycznej konkurencjach, takich jak: ,,Gorąca dynia” czy ,,Slalom dyniowy”.

Największą atrakcją było jednak wydrążanie dyń, na które dzieci czekały najbardziej. Pod opieką rodziców oraz wolontariuszy stworzyły Dynie Przerażające, Dynie Sympatyczne i Dynie Uśmiechnięte;)))

Organizatorzy zadbali również o poczęstunek, który został przygotowany przez Uczniów Regionalnej Szkoły Turystycznej pod kierunkiem Pani Agnieszki Ciuły.

 Andrzejki w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju.

 

 Dn. 28.11.2017r. W Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdrój im. M. Ćwiklińskiej odbyły się Andrzejki organizowane dla dzieci. Cała impreza rozpoczęła się o godz. 17.00. Animatorzy z naszej szkoły zachęcali maluchy do tańca oraz różnych gier i wróżb takich jak: Serduszka z imionami, pierniczki na sznurku, taniec na gazecie, czy ustawianie butów. Po każdej zabawie dzieci mogły potańczyć do najnowszych hitów oraz poczęstować się smakołykami z bufetu. Andrzejki zakończyły się ok. godz.19.00. Na pożegnanie dzieci jak i rodzice otrzymali cukierki z wróżbą.

Warsztaty artystyczne – rękodzieło świąteczne 09.12.2017

W sobotnie popołudnie animatorzy z naszej szkoły pomagali w warsztatach artystycznych organizowanych przez Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju im. M. Ćwiklińskiej. W ruch poszły farby, kleje, guziki, bibuła, wełna, cekiny, kolorowe kartki. Tak oto powstały przepiękne ozdoby świąteczne. Tej radosnej twórczości małych i dużych towarzyszył, zespół ludowy Tarnawiczanki, wprowadzając cudowny świąteczny nastrój.


 

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com