Dzięki projektowi Klasy Partnerskie Rainbow mieliśmy przyjemność uczestniczyć wraz z uczniami ze Stalowej Woli w szkoleniu od poniedziałku 19 lutego do piątku 23 lutego 2018 roku.

Nasza podróż rozpoczęła się od gry terenowej, dzięki której poznaliśmy piękną architekturę, historię oraz atrakcje turystyczne Łodzi. Cała lista zadań z tajemniczej koperty miała w efekcie końcowym zaprowadzić nas do głównej siedziby Rainbow na ulicy Piotrkowskiej, gdzie wykład na temat funkcjonowania biur podróży poprowadził dla nas Filip Schmidt.

    

Następnie udaliśmy się do Załęcza Wielkiego, gdzie dla nas i dla uczniów technikum obsługi turystycznej w Stalowej Woli od pierwszego do ostatniego dnia były prowadzone zajęcia z animacji: poranny stretching, malowanie twarzy, tańce animacyjne, prowadzenie dni tematycznych dla dzieci oraz wieczorne show dla dorosłych, a także wieczorne "mini disco").Swoim doświadczeniem zawodowym podczas szkolenia dzielili się z nami najlepsi trenerzy Rainbow: Kasia, Krzysztof, Mikołaj i Filip.

Dzięki odbytemu szkoleniu zdobyliśmy umiejętności animacyjne, które już wkrótce będziemy mogli wykorzystać podczas rekrutacji.  

Niezdecydowanym polecamy przygodę z animacją i Rainbow.

I na koniec.

Bardzo dziękujemy za efektywnie spędzony czas w super atmosferze, dziękujemy za super autobus i przemiłych kierowców, dziękujemy za pyszniutkie jedzonko!!!

Paulina i Angelika


 

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com