eTwinning logo

Nasz projekt na platformie eTwinning

Z końcem roku szkolnego zamknęliśmy nasz projekt na platformie eTwinning. Miał on na celu znalezienie kolejnych wiarygodnych partnerów do projektu Erasmus+.

Projekt zatytułowany "One potato, two potato" odbywał się we współpracy z następującymi szkołami: Kılıçarslan Anadolu Lisesi , Turcja; Lycée professionnel Gambetta, Francja; Shkolla e mesme e bashkuar 'ALUSH BARDHI' Farke, Albania; Zespół Szkół CKU im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie, Polska; Väike-Maarja Gümnaasium, Estonia. Nauczyciele i studenci naszych szkół wybierali i wykonywali dania w których głównym składnikiem był popularny i skromny ziemniak. Naprawdę, nie wiedzieliśmy, że można z niego przyrządzić tyle pyszności.

Oprócz niewątpliwych korzyści kulinarnych osoby uczestniczące w projekcie nabyły również umiejętności związane z prezentacją projektu. Oprócz zdjęć naszych uczniów z różnych etapów pracy nad projektem możecie również zobaczyć efekty, a pośrednio przebieg projektu, na platformie eTwinning – twinspace.    arrow down Kliknij poniższy link.

weblink  https://twinspace.etwinning.net/47225/home

Mamy nadzieję, że w tym roku również nasi uczniowie wezmą udział we wspaniałych projektach.

 

IMG 20180323 121747

 

Img00006   FB IMG 1522310526425   Img00007

 

Magdalena Kuncewicz, 30.06.2018.

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com