Dnia 22 czerwca 2018 roku w Regionalnej Szkole Turystycznej w Polanicy-Zdroju odbyła się uroczystość nadania tytułu "Przyjaciel Szkoły" panu Piotrowi Sowińskiemu, pracownikowi firmy Promy Pasażerskie Unity Line.

Ideą tego wydarzenia jest nagradzanie tym tytułem osób lub instytucji, które w szczególny sposób przyczyniły się do podniesienia jakości i uatrakcyjnienia kształcenia zawodowego w RST oraz podnoszenia prestiżu i promowania szkoły.

     Pan Piotr jast kierownikiem pionu hotelarskiego na promie "Polonia" i od wielu lat opiekuje się uczniami, odbywającymi praktyki na promach, wdrażając ich w arkana pracy zawodowej na rynku turystycznym. Pan Piotr często poświęca czas by odwiedzać naszą szkołę.

Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Piotrowi za jego wkład w podnoszenie kwalifikacji uczniów naszej szkoły .

 

Poniżej moment wręczenia certyfikatu i pamiątkowej statuetki, oraz sam certyfikat.

 

Friend of School 2018 Pan Piotr Sowiński wręczenie 1MB

Friend of School 2018 Pan Piotr Sowiński 1MB

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com