Dnia 22 czerwca 2018 roku odbyło sie w naszej szkole oficjalne przyznanie Tytułu "Przyjaciel Szkoły".

     Ideą tego wydarzenia jest wyróżnienie osób lub instytucji, które w szczególny sposób przyczyniły się do podniesienia jakości i uatrakcyjnienia kształcenia zawodowego w RST oraz podnoszenia prestiżu i promowania szkoły.

Honorowe miejsce na scenie zajęła osoba, której w tym roku jako pierwszej nadano ten tytuł:

     Pani Teresa Nowicka - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, nauczyciel przedmiotów zawodowych  z 46-letnim stażem, opiekun nauczycieli, promotor prac dyplomowych, wychowawca młodzieży, lider zespołu przedmiotowego, wieloletni kierownik szkolenia praktycznego w RST, egzaminator i autorka zadań egzaminacyjnych, współautorka książek i skryptów zatwierdzonych do użytku przez MEN, znawca lokalnego i regionalnego rynku pracy oraz zjawisk na nim zachodzących, inspiratorka współpracy z rynkiem pracy i pośrednik w organizacji staży zawodowych, autorka pierwszej bazy danych pracodawców i ich przedsiębiorstw, uczestniczka konferencji naukowych, wielokrotna laureatka Nagrody Dyrektora Szkoły oraz Nagrody Starosty Kłodzkiego, wieloletnia nauczycielka (obecnie na emeryturze) związana z naszą szkołą od początku jej istnienia,  ale wciąż - Przyjaciel Regionalnej Szkoły Turystycznej!

     Wzruszenie nas wszystkich  obecnych, także uczniów, którzy wcześniej nie znali Tereni i nie wiedzieli, jaką rolę odegrała w szkole - było ogromne! Miło było słuchać, jak wypowiadają się absolwenci, współpracownicy, czy pracodawcy. Pięknie zaprezentowała tę osobę Pani Dyrektor, podarowując Jej na koniec pamiątkową statuetkę.

 

przyjaciel szkoy 2 20180628 2095337460

Na zdjęciu: Certyfikowani przyjaciele szkoły - pani Teresa Nowicka - pierwsza z lewej, w czerwonej szukience.

Oto certyfikat przyjaciela szkoły:

Friend of School Pani Teresa Nowicka 1MB

A oto wypowiedzi różnych osób współpracujących z panią Teresą Nowicką:

01.Magda Bregin

02.Piotr Sowiński Unity Line

03.Barbara Szeliga

 

04.Żaneta Giełda Unity Line

05.Anna Mikołajec

06.Kasia Ściebura

07.Małgosia Dąbrowa

08.Sabina Boos

09.Sylwia Oparka

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com