Lp

Rodzaj zajęć z uczniami

Nauczyciel

Termin zajęć

Godz.

1

Przygotowanie do egzaminu zawodowego, konsultacje

Beata Dreszer

wtorek

14.00- 15.00 lub po indywidualnym ustaleniu

2

Chemia, przedmioty gastronomiczne - konsultacje

Grażyna Białek

poniedziałek

14.05 – 14.50

3

Konsultacje z jęz. francuskiego

Magdalena Bregin

wtorek

14.00 – 14.45 lub po indywidualnym ustaleniu

4

Przygotowanie do egzaminu zawodowego, konsultacje, Symulacyjne Biuro Podróży

Edyta Zarzycka - Kościesza

poniedziałek

14.50 – 15.35

5

Zajęcia doraźne związane z imprezami lokalnymi i współpracą z Teatrem Zdrojowym w Polanicy – Zdroju, przedszkolem, Wyjazd na targi turystyczne do Berlina

Magdalena Strychaniecka

Zgodnie z terminarzem wydarzeń

 

6

Przygotowanie i udział w imprezach pozaszkolnych, cateringach, przygotowanie do egzaminu zawodowego

Agnieszka

Ciuła

poniedziałek

14.05 – 14.50

7

Konsultacje z biologii

Halina Stepaniak

środa

13.15 – 14.00

8

Konsultacje indywidualne w zakresie języka polskiego

Agnieszka Pyrz

poniedziałek

14.00 – 14.45 po wcześniejszym umówieniu się

9

Przygotowanie do konkursów, konsultacje indywidualne z j. niemieckiego

Barbara Prusak

wtorek

14.00 – 14.45 po wcześniejszym umówieniu się

10

Konsultacje z języka angielskiego

Anna Sokołowska

piątek

14.05 – 14.50

11

Konsultacje z historii i wos-u. Praca z uczniem zdolnym, przygotowanie do konkursów

Danuta Droździk

piątek

07.15 – 08.00

12

Konsultacje z religii

Ks. Mateusz Matusiak

czwartek

14.05 – 14.50

13

Konsultacje z wok-u

Dorota Sip - Podlewska

Wtorek, ostatni w miesiącu

15.00 – 15.30

14

Konsultacje z języka niemieckiego

Ewa Pisarczyk

Środa

14.00 – 14.45

15

Przygotowanie do egzaminu zawodowego ( gastronomia )

Bogusława Karpińska

wtorek

14.00 – 14.45

16

Konsultacje pedagoga

Agnieszka Chwiłka

Środa

piątek

13.30 – 14.30

17

Przygotowanie do egzaminu zawodowego ( hotelarstwo )

Teresa Nowicka

wtorek

14.00 – 14.45

18

Prowadzenie działalności gosp. w turystyce i gastronomi. BHP w gastr.

Stanisław Wiśniewski

poniedziałek

14.00 – 14.45

19

Konsultacje z matematyki i informatyki

Daniel Łuczko

środa

15.00 – 15.45

20

Konsultacje z języka polskiego

Edyta Kapral

piątek

14.50 – 15.35

21

Przygotowanie do praktyk zawodowych i staży. Przygotowanie do egzaminu maturalnego

Barbara Szeliga

poniedziałek

14.00 – 14.45

po wcześniejszym umówieniu się

22

Konsultacje z fizyki

Piotr Głowania

Wtorek

13.15 – 14.00

po wcześniejszym umówieniu się

23

Konsultacje z matematyki

Grzegorz Boos

Środa lub czwartek

7.15 – 8.00

po wcześniejszym umówieniu się

24

Przygotowanie do egzaminu zawodowego ( hotelarstwo )

Mirona Wiaderny

czwartek

14.00 – 14.45

25

Konsultacje z geografii

Joanna Matusiak

poniedziałek

13.00 – 13.15

i środa 13.15 – 13.45

( po wcześniejszym umówieniu się )

26

Konsultacje z e.d.b

Robert Bernaś

piątek

13.15-14.0 ( po wcześniejszym umówieniu się )

27

Konsultacje z religii. Wolontariat

s.Karolina Dalasińska

środa

14.50 – 15.35

JSN Vintage template designed by JoomlaShine.com