22 listopada 2019r. w Regionalnej Szkole Turystycznej w klasie II Technikum Obsługi Turystycznej odbyła się prezentacja projektu: „Pomysł na firmę turystyczną”.

Oto tegoroczne pomysły na firmę:

grupa 1: KACPER, KUBA i KUBA - czyli inny niż wszystkie pomysł jak spędzać zimę z biurem podróży- aktywnie, niesztampowo i TANIO!! :)

grupa 2: OSKAR i BARTEK i SZYMON - czyli najpiękniejsze miejsca na Ziemi dla wszystkich :)

grupa 3: 1. PATRYCJA,, BASIA, JAGNA I ŁUKASZ - wspaniały pomysł na ekstremalne doznania przez Malediwy po Czarnobyl :)

grupa 4: MARTYNA, MAREK, NATALKA I KAROLINA -czyli jak świetnie jest być kreatywnym animatorem z poczuciem humoru :)

grupa 5:1. ROKSANA, WIKTORIA i WIKTORIA, czyli profesjonalna animacja dla dzieci jest najwspanialszym pomysłem na firmę :)

grupa 6: 1. NATALKA, HANIA I KUBA - od potrzeb turystów po fantastyczne imprezy turystyczne z Rainbow :)

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszam, iż zwycięską drużyną projektu "Pomysł na firmę" została grupa VI.Gratuluję wspaniałego pomysłu, kreatywności, rzeczowej argumentacji i wiedzy. Biuro należy w tym roku do Was:) Wkrótce wybór dyrektora, kierowników działów i oferty pracy na stanowiskach w Symulacyjnym Biurze Podróży Alibaba-tour.

Bardzo dziękuję wszystkim drużynom uczestniczącym w projekcie - KAŻDY POMYSŁ BYŁ FANTASTYCZNY! Dziękuję także ustępującej kadrze zarządzającej oraz pracownikom biura z klasy III TOT a także najbardziej doświadczonym pracownikom - klasie IV TOT. Wszyscy jesteście wyjątkowi i wnieśliście do biura swoje niezwykłe pomysły. Dziękuję też Szanownej Komisji, Pani Dyrektor Beacie Dreszer i Wicedyrektor Magdalenie Bregin, Trenerowi Akademii Rainbow - Panu Krzysztofowi Sikorskiemu, Pani Wychowawczyni Ewie Pisarczyk oraz współtworzącej ten projekt Pani Magdalenie Strychanieckiej. Wszystkim Państwu dziękuję za wsparcie merytoryczne i obiektywizm.

Projekt „Pomysł na firmę turystyczną” został zgłoszony do konkursu „Projektanci edukacji”

https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=6450

 

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com