Już po raz kolejny naszą szkołę odwiedzili pracodawcy z promów Unity Line i Hotelu & Spa Dr Irena Eris Polanica – Zdrój oraz burmistrz miasta Pan Mateusz Jellin.
Była to okazja nie tylko do spotkania, ale przede wszystkim wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania umiejętności zawodowych uczniów zdobywających szlify w wybranych przez siebie zawodach.

Przez dwa dni, uczniowie wszystkich profesji uczestniczyli w wielu ciekawych wykładach i pokazach. Pan Piotr Sowiński opowiadał o zasadach odbywania praktyk i staży na promie Polonia, Pan Robert Woronowicz szkolił hotelarzy w zakresie stosowania profesjonalnych środków czystości w dziale służby pięter, a Pani Wioleta Szarek zabrała wszystkich na wirtualny spacer po jednostkach promowych.

 Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty adresowane przede wszystkim do gastronomów. Były owoce morza, raki, mule…. Niektórzy mieli możliwość samodzielnego wykonania sushi według własnego pomysłu.

Tłoczno było też przy szkolnym barze, gdzie Pan Mariusz Adam parzył kawę i herbatę na różne sposoby oraz mieszał bezalkoholowe, kolorowe drinki. Dzielił się też z uczniami swoimi doświadczeniami związanymi z przygotowaniem tych napojów.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele, a przede wszystkim uczniowie dziękują za poświęcony czas i ciekawie prowadzone zajęcia.

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com