W dniu dzisiejszym 1 września 2011 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Regionalnej Szkole Turystycznej.

Po ponad dwumiesięcznej przerwie spotkaliśmy się w murach naszej szkoły. Puste korytarze zapełniły się ponownie młodzieńczą radością i optymizmem. Wszyscy pełni wrażeń, ciekawi co słychać u koleżanek i kolegów. Gdzie byli, kogo spotkali, co widzieli?

Czas wakacji nieodwołalnie minął, jednak powrót do szkoły ma też swoje dobre strony. Przy okazji zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji spotykać się przecież będziemy ze swoimi przyjaciółmi, wychowawcami i nauczycielami.  Nauka w gronie przyjaciół choć wymagająca wysiłku i zaangażowania sprawi nam wiele radości i zadowolenia z sukcesów.

Jak co roku poznamy nowych kolegów – uczniów klas pierwszych. Musimy przypomnieć sobie dni  kiedy sami wkraczaliśmy w progi nowej szkoły, czego wówczas oczekiwaliśmy i jakie były nasze obawy. Pamiętajmy, że nasze nowe koleżanki i nowi koledzy nie znają jeszcze ani nas, ani naszej szkoły. Jeśli będą potrzebować naszej pomocy nie odmawiajmy jej. Za rok oni przyjmą następne roczniki i będą dla nich przewodnikami po naszej szkole - Reginalnej Szkole Turystycznej.

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com