Debata W dniu 19 września 2011 r. Regionalna Szkoła Turystyczna w Polanicy-Zdroju była gospodarzem Debaty Oświatowej „Dokąd Zmierzasz Oświato Polska” zorganizowanej przez Zarząd Okręgu Dolnośląskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Pobierz "Program debaty"

Mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Panią Beatę Pawłowicz, władze samorządowe Powiatu kłodzkiego: Przewodniczącego Rady Powiatu Kłodzkiego Pana Dariusza Kłonowskiego i Starostę kłodzkiego Pana Macieja Awiżenia, Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Szczytna Pana Wiesława Tracza.

Debata Maturzystki RST – laureatkami ogólnopolskiego konkursu _1 Śladami Polaków z ziemi polskiej do Rumunii_28

Gościliśmy członków Zarządu Głównego ZNP: Pana Jarosława Czarnowskiego Wiceprezesa ZG ZNP, Panią Jolantę Gałczyńską z Biura Prezesa ZNP oraz Panią Mirosławę Chodubską Prezes Okręgu Dolnośląskiego ZNP, członków Zarządów Oddziałów i Kół ZNP z województwa dolnośląskiego a przede wszystkim nauczycieli.

 

Uczniowie Regionalnej Szkoły Turystycznej zapewnili naszym Gościom profesjonalną obsługę w czasie trwania debaty. Zapewniliśmy sprawną rejestrację uczestników spotkania, przekazanie im materiałów szkoleniowych przygotowanych przez organizatora, służyliśmy naszym Gościom pomocą przez czas pobytu w naszej szkole.

Inauguracja projektu Erasmus+_23 Inauguracja projektu Erasmus+_7 Inauguracja projektu Erasmus+_19

Pod kierunkiem naszych nauczycieli przedmiotów zawodowych Pani Agnieszki Ciuły, Pani Beaty Dreszer i Pana Marka Rojka, uczniowie klasy gastronomicznej zapewnili przygotowanie i sprawną obsługę gości w czasie przerwy kawowej i obiadu po zakończeniu debaty. Nasi goście mogli rozkoszować się smakiem przygotowanych specjalnie dla nich potraw. W menu znalazł się m.in. bogracz, krem cukiniowy z diaiblotką, schab zakrawany w chrzanie, karczek pieczony ze śliwką i morelami, grzanki francuskie z oberżynami i guacamole. Były też sałatki, ciasta i napoje.

Debata Debata Debata

Debata Debata Debata

Organizatorzy i uczestnicy debaty złożyli na ręce Pani Dyrektor Barbary Drożyńskiej słowa podziękowania i uznania dla uczniów, ich nauczycieli i dyrekcji Regionalnej Szkoły Turystycznej w Polanicy-Zdroju.

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com