Teresa Nowicka

     Dnia 22 czerwca 2018 roku odbyło sie w naszej szkole oficjalne przyznanie Tytułu "Przyjaciel Szkoły".

     Ideą tego wydarzenia jest wyróżnienie osób lub instytucji, które w szczególny sposób przyczyniły się do podniesienia jakości i uatrakcyjnienia kształcenia zawodowego w RST oraz podnoszenia prestiżu i promowania szkoły.

Honorowe miejsce na scenie zajęła osoba, której w tym roku jako pierwszej nadano ten tytuł:

     Pani Teresa Nowicka - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, nauczyciel przedmiotów zawodowych  z 46-letnim stażem, opiekun nauczycieli, promotor prac dyplomowych, wychowawca młodzieży, lider zespołu przedmiotowego, wieloletni kierownik szkolenia praktycznego w RST, egzaminator i autorka zadań egzaminacyjnych, współautorka książek i skryptów zatwierdzonych do użytku przez MEN, znawca lokalnego i regionalnego rynku pracy oraz zjawisk na nim zachodzących, inspiratorka współpracy z rynkiem pracy i pośrednik w organizacji staży zawodowych, autorka pierwszej bazy danych pracodawców i ich przedsiębiorstw, uczestniczka konferencji naukowych, wielokrotna laureatka Nagrody Dyrektora Szkoły oraz Nagrody Starosty Kłodzkiego, wieloletnia nauczycielka (obecnie na emeryturze) związana z naszą szkołą od początku jej istnienia,  ale wciąż - Przyjaciel Regionalnej Szkoły Turystycznej!

     Wzruszenie nas wszystkich  obecnych, także uczniów, którzy wcześniej nie znali Tereni i nie wiedzieli, jaką rolę odegrała w szkole - było ogromne! Miło było słuchać, jak wypowiadają się absolwenci, współpracownicy, czy pracodawcy. Pięknie zaprezentowała tę osobę Pani Dyrektor, podarowując Jej na koniec pamiątkową statuetkę.

 

przyjaciel szkoy 2 20180628 2095337460

Na zdjęciu: Certyfikowani przyjaciele szkoły - pani Teresa Nowicka - pierwsza z lewej, w czerwonej szukience.

Oto certyfikat przyjaciela szkoły:

Friend of School Pani Teresa Nowicka 1MB

A oto wypowiedzi różnych osób współpracujących z panią Teresą Nowicką:

01.Magda Bregin

02.Piotr Sowiński Unity Line

03.Barbara Szeliga

 

04.Żaneta Giełda Unity Line

05.Anna Mikołajec

06.Kasia Ściebura

07.Małgosia Dąbrowa

08.Sabina Boos

09.Sylwia Oparka

LSZ logo cien
 

 
 
JSN Vintage template designed by JoomlaShine.com