Wiadomości

Przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy II th złożyli życzenia świąteczne pracownikom Hotelu Dr Irena Eris Dyrektorowi Hotelu Panu Mariuszowi Kaczmarskiemu, Zastępcy Dyrektora Hotelu Pani Katarzynie Ścieburze, Panu Kamilowi Rokickiemu oraz Paniom z działu służby pięter i pralni hotelowej.

Uczniowie otrzymali drobne upominki.

20191221

W grudniu gościliśmy także uczniów klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Wambierzycach. Uczniowie klasy II th opowiedzieli gościom o szkole oraz pokazali sale dydaktyczne. Przeprowadzili warsztaty w recepcji dotyczące przyjęcia gościa do hotelu. W szkolnym pokoju hotelowym zaprezentowali zasady ścielenia łóżka hotelowego. Uczniowie klasy trzeciej TŻUG zademonstrowali swoje umiejętności w zakresie parzenia kawy oraz przygotowywania smakowych herbat.

Grudzień 2019 roku dla uczniów technikum hotelarskiego obfitował w wiele wydarzeń.

Uczniowie klas II i III technikum hotelarskiego spotkali się panem Kamilem Rokickim - starszym specjalistą ds. relacji z gośćmi w Hotelu Dr Irena Eris w Polanicy Zdroju. Pan Kamil Rokicki omówił współczesne wyposażenie recepcji hotelowej, dokumenty, którymi posługują się pracownicy recepcji oraz przeprowadził instruktaż obsługi gościa hotelowego.

13 grudnia 2019 roku w całym kraju odbywały się liczne uroczystości upamiętniające 38 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. W naszej szkole, w tym roku miały one szczególny wydźwięk i oprawę ze względu na udział pana Andrzeja Perlaka wraz z małżonką. W okresie stanu wojennego pan Andrzej był internowany w Głogowie, Grodkowie i w dalekich Uhercach, w Bieszczadach.

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com