Wiadomości

INFORMUJĘ WSZYSTKICH RODZICÓW UCZNIÓW RST

O ODWOŁANEJ WYWIADÓWCE W DNIU 12 MARCA 2020 r.

Wychowawcy klas I - III będą się z Państwem kontaktować w innej formie. W przypadku rodziców uczniów klas IV, ewentualne pytania proszę kierować bezpośrednio do wychowawcy klasy.

Zgodnie z 23-letnią tradycją i misją Regionalnej Szkoły Turystycznej w Polanicy-Zdroju,Technikum im. Jana Pawła II, polegającymi na przygotowaniu profesjonalnych kadr na potrzeby turystycznego rynku pracy w regionie, w Polsce i w Europie, mamy zaszczyt zaprosić Uczniów klas VIII z Państwa Szkoły Podstawowej wraz z Opiekunami, na bezpłatne warsztaty zajęciowe, w następujących zawodach:

  • technik organizacji turystyki

  • technik hotelarstwa

  • technik żywienia i usług gastronomicznych

Celem wydarzenia jest aktywna orientacja zawodowa uczniów w nauczanych przez nas zawodach, oraz poznanie niezwykle atrakcyjnej oferty szkoły ,a także zwiedzanie internatu i zaplecza szkoły.

Tegoroczne tradycyjne Dni Otwarte w Regionalnej Szkole Turystycznej odbędą się w dwóch terminach:

  • 4 marca 2020 (środa)
  • 6 marca 2020 (piątek)

początek o godzinie 8:45, zakończenie około godziny 13:00.

PROSIMY O TELEFONICZNE USTALENIE DNIA PRZYBYCIA (tel. 74 868 1683)

Pod takim hasłem odbyły się warsztaty poprowadzone przez Pana Waldemara Załuskiego, który poświęcił swój czas, aby spotkać się z naszymi uczniami. Pod okiem właściciela „Największej w Polsce Patelni i Brytfanny Plenerowej” powstały niesamowite rolady drobiowe z różnym nadzieniem.Nasz gość opowiadał też o tym co jadano w dawnej Polsce, skąd czerpano inspiracje, jakie były korzenie naszej kuchni, a także jak przez wieki zmieniały się smaki Polaków.

To były wyjątkowe i niezapomniane zajęcia. Uczniowie klas trzecich bardzo dziękują za przekazaną wiedzę i kolejne zdobyte doświadczenia na drodze zawodowych umiejętności.

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com